Prezentacja firmy

Firma Zakład Usług Elektromechanicznych „ALFA” istnieje na rynku od  1991 r., obecnie jako Spółka Jawna, która została przekształcona ze Spółki Cywilnej w maju 2003r. Siedzibą Naszej Firmy są Myślenice, ale zasięg Naszych działań nie zamyka się wyłącznie na rynku lokalnym, lecz obejmuje teren całej Polski.

Przez wszystkie lata Naszej działalności rozwijaliśmy swoje umiejętności w oparciu o postęp techniki oraz indywidualne oczekiwania i potrzeby Naszych Klientów. Pomimo długoletniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku, nadal jesteśmy prężnie rozwijającą się Firmą. Świadczy o tym m.in. szeroki zakres uprawnień i certyfikatów, który ustawicznie poszerzamy.  Zatrudniamy doświadczonych fachowców z odpowiednimi kwalifikacjami i uprawnieniami, zaangażowanych w wykonywaną pracę, na stanowiskach mających zasadniczy wpływ na jakość oferowanych przez nas usług. Nasi pracownicy uczestniczą w licznych szkoleniach i kursach, które służą pogłębieniu ich wiedzy technicznej i zdobyciu nowej, niezbędnej do wdrażania najnowszych technologii. Poza uprawnieniami, wiedzą i doświadczeniem w codziennej pracy wspieramy się również specjalistycznym sprzętem co umożliwia nam wykonanie nawet najtrudniejszych i najbardziej wyszukanych zleceń, gwarantując tym samym satysfakcję i uznanie wśród Naszych Klientów.

Realizujemy usługi projektowe, wykonawcze, nadzorujemy instalacje i sieci elektryczne, energetyczne, alarmowe, telekomunikacyjne oraz wewnętrzne strukturalne i dedykowane  sieci komputerowe zgodnie z wymaganiami Polskich Norm, Norm Europejskich a także specjalnymi wymaganiami naszych obecnych i przyszłych Klientów. Realizujemy zlecenia nowoczesnych i funkcjonalnych instalacji zarówno dla Klienta indywidualnego, jak również Firm, Miast, Instytucji Publicznych, z przeznaczeniem dla mieszkań, domów jednorodzinnych, oraz kompleksów wielomieszkaniowych, zakładów pracy, obiektów handlowych i usługowych. W zakresie Naszej działalności znajduje się również kosztorysowanie prac instalacyjnych. Podczas realizacji inwestycji działamy głównie jako generalny wykonawca, jednak przyjmujemy również podwykonawstwo zleceń.